Briket per nxemje

Shitet nga: euro model 07 Mar 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Euro Model Briket..Shitet 1ton briket nga 160euro ne 99euro, i cilesise se larte i prodhuar nga druri i ahut me garancion i cili munde te perdoret per kaldaja te ngrohjes qendrore, shporet, kamina, furra e shume paisje tjera per ngrohje.per informacione dhe porosi na kontaktoni ne nr 046/100-210
gjithashtu mund te na kontaktoni dhe ne viber +38346100210
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim