Dërrasa me shumicë dhe pakicë

Shitet nga: euro model 07 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Dimensionet e derrasave behen sipas porosise si dhe çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim