Gjera me shumic te punuara nga bakuri

Shitet nga: Januz 05 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
te interesuarit mund te thrrasin ne numrin e tel.049494133 per shiqim te gjerave ...kto shiten me shumic dhe qmimi esht ma i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim