Llaminat Special 12mm

Shitet nga: Nderim 24 Jan 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet Llaminati special me dimenzionet 12mm trashesia 80.6 x 40.3 cm, eshte shume i bukur dhe i veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim