Mallra zvicrrane

Shitet nga: Arianit 12 Korr 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Mjete per pishina
Mjete per puse/bunar
Mjete per terheqje vendosen edhe ne skele 70 dhe 80 metra
Shpric per lajren e makinave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim