Qader per teras dhe kafiteri restorante

Shitet nga: Tuan 20 Gush 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet qadra me dimensione 4.5metra me 3.5 metra. Ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim