Sallone lokalesh

Shitet nga: David 10 Korr 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Komplet sallonesh (5cope) tavolin granit + dy sallone hekuri me dhe dru kunder ujit
140€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim