Shitet kulmi ishtëpisë

Shitet nga: erjon rexhepi 19 Korr 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shiten kulmi shtëpisë 110m^.pastaj shiten dritaret dhe dyert të reja me qmime 50% më lirë.shiten dy bojlera 80 litra gorenje.pastaj shitet kuzhina komplet me elemente përveq frigoriferit e shumë orendi tjera qmimet janë shimë të volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim