Shitet Postava Komplet +Masa për tavolin të Buke

Shitet nga: Sevdie 24 Maj 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Shitet Postava me Jargon dhe me 2 Jastika komplet si ne foto dhe masa për tavolin të bukes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim