Mall me shumic (lekuidim)

Shitet nga: edi 27 Qer 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
me qmim te volitshem mbi 60.000mij artikuj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim