Mindila per vallzim

Shitet nga: Burim 08 Korr 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shiten urgjent me shumic 50centt
Mindila per darsma per vallzimm
60 copa kan mbett
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim