shiten karrika dhe tavolin

Shitet nga: vesel 27 Korr 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shes 1 tavolin 20 euro
shes 8 karrika 10 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim