Shitet malli me shumic edhe ndrrim

Shitet nga: Xxxx 13 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Sandalle maica jastak bizeteri e PRZIME
Fellet me kon pr opel ose golf 4x100 me katr vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim