Tesha 5thas

Shitet nga: Tesha 13 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shiten 5 thas tesha, jan per meshkuj per femra ka jakne te lekures ka te gjata tshkurta ka pantollona,gjempera,bluza,kmisha,trenerka,jakne te tjera te trasha per dimer po ashtu ka edhe rroba per vere fustana ,kmisha etj . per femij modele shum te mira jakne ,bluza gjempera ,trenerka etj ,pantollona ,kemisha ,trenerka ,jakne te trasha ,gjempera, Kpuca qizme per femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim