varse te syzeve

Shitet nga: pronari 06 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
nuk esht i prishur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim