(i7 3770) Lenovo ThinkCentre M92p

Shitet nga: Adriatik Isufi 20 Gush 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: ThinkCentre
Shiten!
Produkti: Shtëpiz
Emri dhe prodhuesi: Lenovo ThinkCentre m92p
Performancat: Processor intel core i7 3770 quad core me shpejtësi të bërthamës 3.4 deri në 3.8 GHz (4 bërthama me nga 2 threads). Shikoni fotografit e më poshtme.
Kartel grafike: Intel(R) HD Graphic 4000 është kartel grafike e integruar (së bashku me procesorin) rreth performancave të saj më gjersisht mund të shihni fotografit e mëposhtme ku jan treguar shpejtsia, memoria etj. Output ka një vga dhe një display port.
Ram memorie: 4Gb DDR3 SDRAM me shpejtësi 1600 MHz (kompjuteri ka edhe 3 slota tjerë të lirë nëse në të ardhmen dëshironi ti shtoni ram (max ram qe mund të ketë 32Gb).
Memorie: 500 Gb HDD.
Posedojn disk multi recorder DVD RW (ReWritable).
Audio: High Definition Audio (stereo).
Power supply: AC 120/230 V (50/60 Hz), 240 watt, me rendiment 85%. E certifikuar me energy star.
Dimensionet: Gjerësia 33.8cm, Thellësia 37cm, Lartësia 9.5 cm, Pesha: 7.5Kg

Rreth Kompjuterit: Në stock kan mbetur edhe 20 copë të ktij lloji (nga 24 sa ishin), kompjuterat janë në gjendje shum të mirë, sic shihet nga fotot jan kompakt mund të rrinë në dy pozicione (në këmbë dhe shtrirë).
Jan shum të qet gjatë punës dhe vinë me sistem operativ windows 10 professional të aktivizuar (kurse me licenc të bashkangjitur të windows 7 në skaje të shtëpizës).
Ideal për punë në zyre, e po ashtu mund të përballojn disa nga lojat si league of legends etj me grafika të ulura e të ngjashme me këto, ka edhe pci-e
për kartel të veqant grafike (mirpo ajo do të jetë e limituar përshkak të dimensioneve të shtëpizës).

Shënim shtesë: Ndrrime nuk bëjmë.

Për më shum mund të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit : +38344737950 (kryesor) viber, whatsapp poashtu, +38344177597 (opsional) viber poashtu.
Ose në email adresen: isufi.adriatik@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim