ps3 me 15 loj me te rejat 2 gjystika 6 muj garanci

Shitet nga: bejtullah Sot 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shes ps3 me qip me 15 loja dy kontrolla kabllat hdmi e rrymes dhe qka i mbush gjystikat e kompletume me garancion 6 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim