PS4 slim me 2 kontrola fifa 18 dhe 6 muj garancion

Shitet nga: bejtullah Sot 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 38 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
ps4 pak e perdorun ne gjendje shum te mir ka dy gjystika ( kontrolla ) me te vin kabllot hdmi rrymes dhe mushjes gjystikav si fifs 18 dhe fortnite si dhe ka 6 muj grancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim