Shes Biqikletën

Shitet nga: Valon Demi 25 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Shes biqikletën 28 Inq prodhim gjerman LEOPARD e ardhur nga zvicrra e përdorur, ka 18 shpejtësi me goma të holla dhe gypek. E shes për arsye mospërdorimi ose edhe nëse më konvenon e ndrroj me ndonjë tablet 10 inqa për fëmijë. Me tjetërgjë nuk e ndrroj, pres blerës serioz mund të më kontaktoni edhe në viber +38345521411 Valon Demi Gjilan. Qmimi I diskutueshëm Jufaleminderit për mirkuptimin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim