iPhone 6S 32GB i Zi New U Shit FLMMM

Shitet nga: Iphone6s Dje 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6s
Shitet Iphone 6S 32GB i Zi i Ri, telefoni vjen komplet me paisje dhe me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim