SAMSUNG NOTE 3, J5 2015 dhe Samsung Prime PER PJES

Shitet nga: dr Dje 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR   185 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6s
KERKOJ SAMSUNG NOTE 3 EKRANI LE TI PUNOJE PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim