Iphone 7 Plus 32GB i Zi i Ri ne kuti

Shitet nga: Iphone 7plus Dje 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 50 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

385 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7 Plus
Shitet iphone 7Plus 32GB i Zi i Ri 100% funksional,
Komplet me paisje dhe me garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim