iPhone 8 Plus 64GB Red Product Si i Ri ne Kuti

Shitet nga: iPhone 8 Plus Red Produc Dje 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 63 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

485 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 8 Plus
Shitet iphone 8 64GB Red Product I perdorur shum pak pa asnje shenje, sikur i Ri.
Telefoni vjen komplet me paisje origjinale
Telefoni eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim