Blej telefona Apple iPhone & Samsung

Shitet nga: AFiX mobile Dje 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone XS Max
Blej telefona te Ri dhe te Perdorur Iphone edhe Samsung

Viber: +38345888118/44341137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim