Samsung Galaxy A1016GB i Zi i Ri U Shit FLMMM

Shitet nga: Samsung A10 Dje 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy A10
Shitet Samsung Galaxy A10 16 GB i Zi.
Telefoni eshte i Ri dhe vjen me komplet me paisje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim