Shitet Samsung Galaxy A3 2016

Shitet nga: Leontrit Gerbovci 18 Gush 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy A3
Shitet samsung galaxy A3 2016 16gb+1 qip me 16 gb extra dhe nje mbrojtese.Ne gjendje te mir.
Nr.i telefonit 046179998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim