Shiten apo ndrrohen galaxy grand duos@galaxy s2

Shitet nga: Sss 14 Gush 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Grand Neo
Shes apo ndrroj samsung galaxy grand neo plus shum i ruajtur si dhe samsung galaxy s2 16gb gjithashtu ngjendje perfekte boj ndrrim me iphone 5 5c dhe me samsung galaxy j5 a5 Alpha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim