Tv

Shitet nga: gazmend 11 Sht 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fuego
shesim tv te ndryshme per ma shum info na kontaktoni ne numrin +38345899480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim