TV Led 40 inch full HD 👌

Shitet nga: Lugina KS Sot 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Vivax
shes TV Vivax 40 inch 1.02-meter diagonalja full HD i perdorun ne gjendje krejtsisht te rregullt specifikat:

- Full HD 1920x1080 contrast 3000:1
x3 HDMI
×1 Scart
x1 modul satelitor
x2 USB
x1 VGA
x1 AR IN

ndrrime sboj qmimi osht fiks 180€ per me shum info kontakt Tel ose Viber: +38344748332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim