Bandash per pezho ,Citroën , Fiat

Shitet nga: Shitet 18 Gush 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht numer 15 me 5 shtrafa jan origjinal per pezho, Citroën , Fiat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim