Felna per ML merzedes me goma shiten

Shitet nga: Begzad rushiti 20 Gush 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felnat shum te rujtuna me goma pak te perdorura vetum 2000 km per inf +377745222545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim