Guma 175/70/13 m+s

Shitet nga: Shitet 19 Gush 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat me bandash per golf 2 / 3 175/70/13 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim