Guma 255/55/18

Shitet nga: Guma Sot 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat 255/55/18 ne gjendje Te mire 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim