shitet motikultivatori Gorenje

Shitet nga: Besim 07 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 55 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Moto-kultivatorë
shes kultivatorin gorenje , i cili ka frezen , kosen dhe pllugun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim