Pjese te vjetra dhe te reja per IMR

Shitet nga: Mehmet 17 Sht 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Shes pjese te vjetra dhe te reja per traktor Rakovica 60-65, duke fillue nga trapi i pare deri tek menjaqi,motorr per rakovic 60,polluga, rukavc, trapa,branik te rakovices.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim