Makine per sillazh

Shitet nga: Tasim 10 Sht 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shes makinen per bluarje te kallamoqit , bluarje me boqe si dhe sillazh . Makina eshte e re e paperdorur . Per me shume +38345603903 VIBER!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim