Shitet makina me shum funkione

Shitet nga: ..... 12 Sht 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR   350 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Të tjera
Shitet makina me kto opsione Sharr , strug (gdhendje) , bluarje te misrit , bluarje te talles , si dhe mprehjen e gjesendeve Makina asht ne gjendje shum te mir asht 3 faz me 2860 rrotullime ne minut prodhim slloven e shes se nuk me hyn ne pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim