Fendt Farmer 4s

Shitet nga: Tasim 10 Sht 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 109 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fendt Farmer
Modeli: Farmer
Shitet traktori Fendt Farmer 4s . Ne gjendje shume te mire teknike si dhe optike . Akumllator te ri . Shtopa funksional . Goma te mira . Frenim shume te mire . Gjithqka funksional . I ardhur nga zvicrra me dogan te paguar . Per me shume +38345603903 VIBER !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim