Shitet traktori IMT 539 VITI 89

Shitet nga: Besim 11 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 162 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shes traktorin fargusan 539 me kabin edhe me kompresor
Perveq traktorit shesim edhe pllugjit si dhe sterpiksen per pem atomizer 400L
Traktori : 3500
Sterpiksja: 800
Pllugjit: 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim