Rakovica 65

Shitet nga: Edonis 17 Sht 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 140 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 560
Shes Rakovicen 65 shum pak e perdorur, me dokumenta, dhe gjithqka funksjonale per me shum info thirr ne tel. 045-855-167 si dhe viber i njejti numer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim