Same Saturno 80

Shitet nga: Bashkim 10 Sht 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 240 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Same
Modeli: Model Tjeter
Eshte ne gjendje shum te mir 4x4
Me sajle 80 m dhe Umi mbrapa.
Posedon edhe dokumentat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim