BEJM BARTJEN E AUTOMJETVE 24H"AUTO BULI" (SHLEP)

Shitet nga: Bejm bartjen e automjetve 24h "AUTO BULI" 02 Korr 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: 10-150
Bejm bartjen e automjeteve 24h be gjith kosoven gjithashtu per gjitha automjetet per me shum info:044-165-541
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim