AUTO BARTJE 24/7 ME MJETE TE PERSOSURA “AUTO BULI”

Shitet nga: AUTO BARTJE 24H/7 02 Korr 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 11 17
Bejm bartjen e gjdo lloji te auto mjeti me makina me te sigurta kategori e lart cilsi dhe gjithashtu mjete shum te persosura per me shum info:044/165/541/044/292/803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim