BEJM TRANSPORTIN E VETURAVE 24H/7 “AUTO BULI”

Shitet nga: AUTO BULI 02 Korr 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 11 17
Behm transportin e veturave 24/7 me cilsi dhe mjete te persosura dje siguri shum te lar per me shum info:044/165/541/044/292/803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim