IVECO 50C15

Shitet nga: Naser Sot 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shes iveco 50C15 2002 e sapoarrdhur nga zvicrra me dogan te paguar per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim