iveco kiper

Shitet nga: nexhat Sot 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
shes iveco kiper 1999 tabela zvicrres.. qmimi 4300 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim