Iveco

Shitet nga: Ahmet Sot 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: EuroCargo
Viti prodhimit 2001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim