iveco kombi 35c13van

Shitet nga: nexhat Sot 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 100 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
shes iveco 2003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim