iveco

Shitet nga: Naser Sot 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Shes iveco kipper e arrdhur nga Zvicrra viti prodhimit 1991 per me shum info na kontaktoni ne nr e telefonit 044/398/185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim