Kamion MAN 8.163 Kran Atlas 50

Shitet nga: Florim 19 Gush 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Kamion MAN 8.163 viti 1999,390 000km,kran Atlas 50,i doganuar.

Per me shume info 044 133-353
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim